شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات پویش‌بازرگان ذوب‌آهن اصفهان

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از وب‌سایت شرکت پویش‌بازرگان ذوب‌آهن اصفهان به دقّت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‌سایت پویش‌بازرگان و استفاده از خدمات خرید کالا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات پویش‌بازرگان می‌باشد. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پویش‌بازرگان از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

  توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت پویش‌بازرگان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های شرکت پویش‌بازرگان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات شرکت پویش‌بازرگان اقدام کند. همچنین از آنجا که سایت شرکت پویش‌بازرگان یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده

  محصولات ارایه شده در وب‌سایت در حال حاضر از محصولات شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان با استانداردهای ملی و بین المللی تولیدی این شرکت می‌باشد. شرکت پویش‌بازرگان محصولات این شرکت را در بورس کالا خریداری و به مشتری به فروش می‌رساند. کلیه فاکتورهای فروش به مشتری توسط شرکت پویش‌بازرگان صادر می‌شود.

·       تحویل محصول از محلی است که مشتری در هنگام ثبت سفارش انتخاب نموده است.

·       هزینه حمل از محل تحویل محصول بعهده مشتری می‌باشد.

·       زمان بارگیری محصولات با توجه به شرایط بارگیری ذوب‌آهن اصفهان می‌باشد که معمولا پس از دو روز کاری قابل حمل می‌باشد.

·       نحوه برگشت از فروش محصولات طبق رویه شرکت تولید کننده محصولات می‌باشد.

ارتباطات الکترونیکی

  هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات شرکت پویش‌بازرگان استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به شرکت پویش‌بازرگان ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که شرکت پویش‌بازرگان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

  همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تائید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. جهت اطلاع‌رسانی رویدادها و خدمات امکان دارد شرکت پویش‌بازرگان برای اعضای وب‌سایت، ایمیل یا پیامک ارسال نماید. توجه داشته باشید ۳۰۰۰۷۰۳۰ تنها شماره‌‌ایی است که شرکت پویش‌بازرگان از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه شرکت پویش‌بازرگان را به اطلاع کاربران می‌رساند. همچنین ممکن است شرکت پویش‌بازرگان از طریق شماره ۳۰۰۰۷۰۳۰ برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پویش‌بازرگان، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام شرکت پویش‌بازرگان است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@PCESCO.com اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

  شرکت پویش‌بازرگان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

  شرکت پویش‌بازرگان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت پویش‌بازرگان، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

  همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات پویش‌بازرگان، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوها، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط شرکت پویش‌بازرگان جزئی از اموال شرکت پویش‌بازرگان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار شرکت پویش‌بازرگان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شرکت پویش‌بازرگان محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط شرکت پویش‌بازرگان و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار شرکت پویش‌بازرگان است و هر‌گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت پویش‌بازرگان و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر‌گونه استفاده از داده‌کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع‌آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای شرکت پویش‌بازرگان محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات پویش‌بازرگان، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز‌عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز‌عبور انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

  تنها مرجع رسمی مورد تائید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.PCESCO.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تائید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب‌سایت شرکت پویش‌بازرگان هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.PCESCO.com غیره ندارد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

·   روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. شرکت پویش‌بازرگان به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

·   کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت شرکت پویش‌بازرگان به وسیله اخذ کد پی گیری سفارش از طریق وب‌سایت و پس از انجام امور مالی طبق فرآیند ثبت سفارش، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. بدیهی است شرکت پویش‌بازرگان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقّت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در شرکت پویش‌بازرگان به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای شرکت پویش‌بازرگان محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

·   در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

·   شرکت پویش‌بازرگان مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده تا قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای شرکت پویش‌بازرگان محفوظ است.

·   در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت پویش‌بازرگان، حق بلااثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای شرکت پویش‌بازرگان محفوظ است. پویش‌بازرگان در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت شرکت پویش‌بازرگان می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

·   کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تائید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، شرکت پویش‌بازرگان جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

·   شما به شرکت اطمینان می‌دهید که از این وب‌سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از سایت می‌باشد استفاده نخواهید کرد. شما از سایت به گونه‌ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب‌سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی‌هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده‌اند نیستید.

·   شرکت پویش‌بازرگان تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب‌سایت را که می‌تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

·   هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری با یک کد ملی و یا شناسه ملی ایجاد نماید.مسئولیت هر‌گونه استفاده از نام و مشخصات سایر اشخاص برای ایجاد حساب کاربری به عهده استفاده کننده بوده و شرکت از این جهت مسئول نخواهد بود. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای شرکت محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب‌های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

·   حساب کاربری هر شخص حقیقی یا حقوقی بعد از فعال شدن طبق روش‌های اعلامی (بعد از اولین خرید یا توسط کارشناسان فروش)، فعال خواهد بود.

·   خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده نمی‌تواند درخواست انصراف از سفارش دهد.

·   سایت شرکت در صورت نیاز اقدام به دریافت اطلاعاتی می‌کند که هنگام ارسال سفارش خرید کالاها، بر مبنای آن بتوان سفارش را در اسرع وقت تحویل دهد. همچنین مبادرت به جمع‌آوری اطلاعات آماری می‌نماید که مربوط به سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما   می‌باشد و به طور خودکار توسط سایت ثبت می‌شود. این اطلاعات می‌تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اینترنتی و زمان دسترسی به سایت باشد. این اطلاعات توسط شرکت برای انجام عملیات بهتر، حفظ کیفیت سرویس‌ها و تامین اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

·   نقطه انتقال ریسک و مسئولیت به خریدار همان محل تحویل کالا که در فاکتور قید میشود خواهد بود و خریدار به هنگام تحویل مطابقت کالا را با شرایط و کیفیت و کمیت مندرج در فاکتور تائید مینمایدو بعد از آن فروشنده هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

·   شرکت هیچگونه مسئولیتی در خصوص سو استفاده احتمالی اشخاص ثالث از نام و یا برند شرکت پویش‌بازرگان و یا از طریق سایتهای مشابه جعلی و ساختگی نخواهد داشت.

·   فروشنده به هنگام صدور فاکتور اطلاعات خریدار را در سامانه ارزش افزوده درج خواهد کرد.

·   در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از حیطه اختیار او است امکان تحویل سفارش را در موعد معیّن نداشته باشد و طرفین به موعد معیّنی توافق ننمایند هر یک از طرفین میتوانند سفارش را بدون هیچگونه هزینه‌ای فسخ نمایند.

·   با توجه به ثبت سیستمی‌ سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقّت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه «تکمیل اطلاعات حقوقی» و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی اقدام کنند. توضیح اینکه برای کلیه سفارشات مشتریان حقیقی و حقوقی فاکتور رسمی صادر می‌گردد.

· آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تائید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

ارتباطات

  سایت شرکت پویش‌بازرگان ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل شرکت پویش‌بازرگان نیستند و سایت شرکت پویش‌بازرگان هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت شرکت پویش‌بازرگان این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‌ها یا در صفحه‏‌های سایت شرکت پویش‌بازرگان لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از شرکت پویش‌بازرگان اداره می‌کنند، بنابراین سایت شرکت پویش‌بازرگان نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسئولیت هر‌گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت شرکت پویش‌بازرگان باشد، خود برعهده خواهید داشت.

محتوا

  شرکت پویش‌بازرگان نهایت تلاش و دقّت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است شرکت پویش‌بازرگان تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. وب ‏‌سایت شرکت پویش‌بازرگان هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت شرکت پویش‌بازرگان تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

  سایت شرکت پویش‌بازرگان ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

©  کلیۀ محتویات سایت شرکت پویش‌بازرگان شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت شرکت پویش‌بازرگان تعلق دارد.

سیاست قیمت گذاری

  سیاست قیمت‌‏گذاری در شرکت پویش‌بازرگان مبتنی بر اصول مشتری‌مداری و احترام به حقوق مصرف‌کننده است. قیمت کلیۀ محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند.

قوه قهریه

  تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، شرکت پویش‌بازرگان هیچ گونه مسئولیتی ندارد.