• تماس با پشتیانی :  22012563
  • تهران خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت برج سایه طبقه ۱۰ واحد۳ و واحد۴
  • پشتیبانی هر روز هفته

سوالات متداول

سوالات متداول

در این بخش می توانید سوالات متداولی که توسط مشتریان و مخاطبان پرسیده می شود را مشاهده نمائید. مشاهده این پرسش و پاسخ ها موجب پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهد شد. پیشنهاد می کنیم همه این سوال و جواب را مطالعه فرمائید. ممکن است سوالی در حال حاضر برای شما مهم نباشد اما در حین کار با نرم افزار نیاز به پاسخ آن داشته باشید.

برقراری ارتباط با پویش بازرگان بسیار ساده است. کافی است از طریق تماس تلفنی در ساعات اداری با همکاران ما ارتباط برقرار کنید. در بخش «تماس با ما»ی سایت انواع مختلف راه‌های برقرار کردن ارتباط با ما مشخص شده‌ است. در این بخش، آدرس دقیق شرکت، شماره‌ تلفن، فکس، و پست‌ الکترونیکی سایت قید شده‌اند. همچنین در این بخش شما می‌توانید برای شرکت پیام ارسال کنید. همکاران ما کمتر از ۲۴ ساعت در روزهای کاری به پیام شما پاسخ می‌دهند.

در ساعات اداری، کارشناسان بخش فروش آماد‌ه‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما، از جمله سوالات مربوط به قیمت محصولات هستند

تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت پویش بازرگان ذوب آهن اصفهان تولید شده در کارخانجات معتبر می باشند که تست‌های کیفی را گذرانده‌اند و دارای گواهی آنالیز هستند.

به دلیل نوسانات بازار تمامی پیش فاکتور ها با اعتبار 1 روز صادر میشوند.

به دلیل نوسانات بازار تمامی پیش فاکتور ها با اعتبار 1 روز صادر میشوند.

نقدی

بعد از واریز وجه و ارسال تائیدیه پیش فاکتور همکاران ما در بخش ارسال بار جهت دریافت آدرس تخلیه و اعلام بار با مشتریان هماهنگی ها لازم را به عمل می آورند

بنا به اقتضای زمان ممکن است صادرات داشته باشیم.

بله، برای صدور فاکتور رسمی با مادر تماس باشید.

بله ، شرکت پویش بازرگان در زمینه تامین مواد اولیه کارخانجات فولادی شامل سنگ آهن ، کنسانتره ، گندله و آهن اسفنجی فعالیت دارد.

خیر، شرکت پویش بازرگان ذوب آهن اصفهان یک شرکت بازرگانی در زنجیره صنعت فولاد است و 40% سهام آن متعلق به ذوب آهن است. محوریت فعالیتهای آن فروش و توزیع محصولات ذوب آهن در بازار است.